Volné pracovní místo  Obchodník / Sales manager

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–80 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Popis pracovní nabídky

  • Prezentace firmy, jednání s obchodními partnery
  • Zpracovávání obchodních případů, organizace technických a komerčních jednání, uzavírání kontraktů
  • Péče o stávající zákazníky a rozvoj obchodních vztahů
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a potenciálních zákazníků
  • Podíl na tvorbě prodejní strategie pro svěřená teritoria a tržní segmenty a její vyhodnocování
  • Spolupráce s ostatními členy obchodního týmu a vedením společnosti
  • Komplexní přehled o obchodním případu od poptávky až po instalaci

Požadujeme

  • Středoškolské či vysokoškolské vzdělání
  • Chuť neustále si rozšiřovat znalosti v oblasti technického produktu
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Prozákaznický přístup
  • Vyjednávací dovednosti
  • Praxe v oblasti obchodu výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC, Microsoft Office
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivně)

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout
  • Prostor pro seberealizaci
  • Možnost budování kariéry v oblasti prodeje komplexních výrobních zařízení
  • Práci na zajímavých projektech ve firmě s vlastním know-how
  • Pestrou pracovní náplň
  • Možnost vzdělávat se a rozvíjet své znalosti
  • Motivační systém odměňování a systém zaměstnaneckých benefitů

Benefity
  • Závodní stravování
  • Mobilní telefon
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Bonusy/prémie
  • Notebook
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Vlastní organizace náplně práce

Jiná sdělení

TOSHULIN, a.s.

Jsme ryze česká strojírenská firma s širokým portfoliem klientů z celého světa a vlastní výrobou i vývojem. Hledáme aktivního člověka se zkušeností v oblasti zahraničního obchodu ochotného učit se novým věcem, schopného realizovat obchodní aktivity naší firmy a posouvat je dále. Pojďte s námi rozvíjet a posilovat pozici české značky na mezinárodních trzích a rozšiřovat portfolio našich zákazníků.